Pomysły na prezent. Najpiękniejsza biżuteria dla niej – Vogue Polska

Biżuteria na specjalne okazje i ubarwiająca szaroburą codzienność. Efektowna, upstrzona brylantami oraz przyciągająca uwagę dzięki swojej formie. Zachwycająca kunsztem, dbałością o detal, a przede wszystkim projektowana z sercem.

Dla srebrnych dam i wielbicielek czystych form

Delikatna bransoletka Sen Jewelry: Senne marzenie

Choć w nazwie autorskiej marki Marlena Masiejczyk przemyca hasło „sen”, jej projektom daleko jest do stereotypowych niebieskich migdałów. Pod względem form bardziej przypominają składniki architektury. Bywają modernistyczne, kosmiczne, bardzo proste czy – jak bransoleta Slim Galaxy ze szczotkowanego srebra próby 925 – masywne i delikatne zarazem. Być może kluczem do zrozumienia wizji Marleny są senniki (według wierzeń otrzymanie bransoletki ma być zapowiedzią czułości i troski). Jedno jest pewne: jako że sny są wyrazem najbardziej skrytych pragnień, projekcją marzeń, gwarantujemy, że to biżuteria projektowana z sercem.

https://www.vogue.pl/a/pomysly-na-prezent-najpiekniejsza-bizuteria-dla-niej

Srebrna biżuteria pokryta rutenem.

Ruten to pierwiastek chemiczny z grupy platynowców. Jest on bardzo rzadkim metalem szlachetnym.

Pokrycie biżuterii warstwą rutenu ma na celu zwiększenie jej odporności na korozję, zarysowania i matowienie. Ruten nadaje biżuterii bardziej błyszczący wygląd i zapobiega reakcjom chemicznym z innymi substancjami, takimi jak np. pot, detergenty czy kosmetyki. Biżuteria pokryta rutenem jest bardziej trwała i odporna na uszkodzenia mechaniczne.

Bransoletki Galaxy oraz pierścionek Rock są wykonane ze srebra próby 925 i pokryte rutenem.

Biżuteria pokryta rutenem to tez świetne rozwiązanie dla biżuterii męskiej.

Sen Precious Jewelry in a music video!

Follow us on Instagram